Na co přispíváte

Prostředky vybrané prostřednictvím Cook2help půjdou přímo na účet Lékařů bez hranic a to bez zbytečných okolků, administrativních průtahů a jakýchkoliv provozních poplatků. Vaše peníze budou do posledního haléře použity k financování syrské mise Lékařů bez hranic: nakoupí se za ně zdravotnický materiál a pomůžou financovat provoz zdravotnických zařízení a center, která ošetřují tisíce dospělých i dětí zraněných bombami, minami nebo střelnými zbraněmi.

 

Emi se narodila v porodnici, kterou Lékaři bez hranic provozují od srpna 2014 v iráckém Domeezu nedaleko hranic se Sýrií. Jen za rok 2015 se tu narodilo přes jedenáct set dětí. Foto Badouin Nach

 

Informujte se, jak přesně Lékaři bez hranic s darovanými prostředky nakládají.

Bez soukromých dárců by Lékaři bez hranic nemohli fungovat v Sýrii ani jinde. Přidejte se k nim i vy prostřednictvím Cook2Help a nebo jednoduše pošlete peníze na konto 111333/2700, případně přispějte online.

Převod peněz výzvy Cook2help probíhá zcela přes výzvu darujme.cz. Díky ní vidíme, že jste peníze poslali a můžeme je spárovat s případným dárkem:)